Érdekelnek a banki rendszerek, és szívesen építenél olyan megoldásokat, amik felforgatják a piacot? Csatlakozz hozzánk!

Backend (Java) fejlesztő

Cégünk core banki- és pénzügyi rendszereket fejleszt a legmodernebb technológiák segítségével. Célunk a folyamatos növekedés és ügyfeleink igényeinek egyre magasabb szinteken történő kiszolgálása. Ezen tervek megvalósításához szükségünk van egy olyan Java fejlesztőre, akit érdekelnek a banki rendszerek, és szívesen építene olyan megoldásokat, amik felforgatják a piacot.

JAVA FEJLESZTŐKÉNT AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • Core banki rendszerek és pénzügyi szoftverek/megoldások tervezése és fejlesztése a legmodernebb technológiák segítségével, különös tekintettel a microservicekre
  • Folyamatos jelenlét a fejlesztés teljes életciklusában
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal, mindezt agilis keretek között.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 3 év releváns Java fejlesztői tapasztat – preferáltan banki/pénzügyi vagy telco szektorban.
  • Spring/Spring Boot keretrendszer ismerete – amennyiben rendelkezel AKKA tapasztalattal, annak is hasznát veheted a munka során
  • Funkcionális /Reaktív programozásban szerzett tapasztalat
  • Docker/Kubernetes technológiák és CI/CD folyamatok ismerete (Jenkins)
  • Tapasztalat agilis működésben, vagy hajlandóság annak megismerésére
  • Jira, Confluence tapasztalat
  • Verziókezelők használatában szerzett több éves tapasztalat (Git, Bitbucket)
  • Adatbázisismeret: Oracle, MSSQL, PostgreSQL
  • Angol nyelv ismerete (írás, olvasás és alkalmanként szóbeli kommunikáció szintjén)
  • Proaktív és problémamegoldó személyiség
  • Csapatjátékos hozzáállás.

ELŐNYT JELENT PÁLYÁZATOD SORÁN:

  • Nyitottság új technológiák, keretrendszerek, adatbázisok stb. megismerésére
  • Font end irányú érdeklődés
  • Tapasztalat Message borkerek használatában (Kafka, RabbitMQ)
  • Tapasztalat NoSql adatbázisok használatában (Cassandra, CockroachDB, ElasticSearch, Redis).

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Támogatjuk tudásod naprakészen tartását – folyamatosan változatos és érdekes képzéseket, tréningeket biztosítunk
  • Nálunk mindenkit a tudásvágy hajt – feltétel nélkül megosztjuk egymással tapasztalatainkat, szakismereteinket
  • Mikor épp nem Home Office-ban vagyunk, színvonalas és professzionális irodai munkakörnyezet biztosítja a zavartalan munkát
  • Stabil, fejlődő, szüntelenül az innovációkat kutató vállalati háttért biztosítunk Számodra.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, gyere el hozzánk egy kávéra és beszélgessünk!